Rezerwacja stolików

Restauracja Farina - zasmakuj różnicy

Zapraszamy do restauracji Farina w Stargardzie, gdzie doświadczeni kucharze tworzą wyjątkowe dania. Własnoręcznie wyrabiany makaron i wypiekany na miejscu chleb to wyróżniki naszej kuchni. Bez względu na okazje – romantyczna kolacje, spotkanie biznesowe lub rodzinne przyjęcie w restauracji zapewniamy unikalną atmosferę i niezapomniane doznania kulinarne.

Własnoręcznie wyrabiany makaron

Autorski chleb wypiekany na miejscu

Bar

Niepowtarzalna selekcja herbat i doskonała kawa

Obłędnie pyszne śniadanie

Farina to z języka łacińskiego mąka!

To właśnie mąka, składnik wielu pysznych dań, była inspiracją przy tworzeniu tego wyjątkowego menu dla naszych gości. Klasyczne dania przyprawiliśmy szczyptą nowoczesności, odkrywając ich smaki na nowo.

Fresh & slow food

Na świeże i smaczne dania warto czekać!

Wszystkie dania przygotowujemy na bieżąco, co oznacza, że średni czas oczekiwania wynosi od 20 do 40 minut.

Vouchery

Podaruj bliskim niezapomnianą podróż kulinarną! Vohcer pdarunkowy do restuaracji Farina to doskonały prezent, który pozwoli Waszym blisko delektować się wykwintnymi daniami przygotowanymi przez naszych znakomitych kucharzy. Niezależnie od tego, czy osoba obdarowywana jest miłośniczkiem dań klasycznych, czy też eksperymentuje z nowymi smakami, na pewno w naszym menu znajdzie coś dla siebie. Podaruj bliskim wyśmienitą przygodę kulinarną i wyjątkowe chwile w Restauracji Farina.

Rezerwacja stolików